CITYLIFE.SK - Čo sa deje v Bratislave a okolí

O jaskyniach z Európy

Španielsko - Jaskyňa Altamira

Cueva Altamira bola ľudom známa od roku1868, kedy došlo k odkrytiu jej vchodu pri odstreloch v blízkom kameňolome. Avšak až v roku 1879 Marcelino Sanz de Sautuola s dcérou Máriou objavili hlbšie v jaskyni slávny strop, na ktorom sa nachádzajú prehistorické maľby...

Kategória: Jaskyne v Európe

Michal Uriča, 17.9.2009

Rakúsko - Hohe Wand - Jaskyňa Einhornhöhle

Prvý augustový víkend sme sa s partiou vybrali do Rakúska, presnejšie do oblasti Hohe Wand. Primárne našim cieľom bolo absolvovať niekoľko zaistených ciest, ktoré sú označované i ako klettersteigy či via ferraty.

Kategória: Jaskyne v Európe

Michal Uriča, 11.8.2008

Španielsko - Jaskyňa Cueva de Nerja

Prichádzame ku jaskyni a auto parkujeme na priestrannom parkovisku pod prístreškom. Skôr ako pri jaskyni si pripadám ako pri vchode do zábavného parku. Obrovské parkovisko, gift shop, parádne toalety, reštaurácia a kaviareň, všetko na vysokej úrovni.

Kategória: Jaskyne v Európe

Michal Uriča, 21.7.2008

HORALFEST 2012

VYSOKÉ TATRY – Horský internetový klub (HIK) v spolupráci s mestom Vysoké Tatry a oblastnou organizáciou cestovného ruchu Región Tatry vyhlasujú 7. ročník festivalu amatérskej tvorby o horách – HORALFEST 2012.
Viac info: www.horalfest.sk

Sport-Outdoor.sk

Inzercia

GPSmap 62st EUROPE + SK TOPO

Predám ročný turistický GARMIN 62st, nepoužívaný. Kupoval som ho na motorku, ale tam sa zle ovláda, preto ho nepoužívam. Ešte je v záruke.
Cena: 350 €
Meno: Juraj
Telefón: 0904040400
Email: jbobka@hotmail.com

Počasie Meteo.sk

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk

Partneri